Úvod
  • Nevíte si rady? Provozujete kotelnu, chlazení nebo uzavřený systém? Poradíme, navrhneme optimální i chemický technický režim.
  • Sleduji pokles účinnosti na zařízení a nevím, kde může být problém! Více naleznete v naší sekci "z praxe".
  • Snažíme se předcházet problémům s vodou v chladících systémech, kotlech i v uzavřených systémech. Pokud Vás tato problematika zajímá nebo řešíte nějaký problém, napište nám.

Kotelny

kotelny 
U zákazníků se setkáváme s mnoha typy parních, horkovodních i teplovodních zařízení. Oproti minulosti se již jen ojediněle používá pára pro topení, avšak stále ji spousta firem používá do výroby; typicky jsou to potravinářské výroby: mlékárny, pekárny, pivovary, páru potřebují také textilní výrobci, plastikáři či těžký průmysl.
Číst více

Chladící věže

chladici veze

Setkáváme se s mnoha typy chladicích věží nebo odpařovacích kondenzátorů. V případě otevřených chladicích systémů se dosahuje ochlazení pomocí odparu vody. Na chladicí věži se odpaří 1% (u starých) a 2%(u nových) cirkulující vody. Delta T (teplota teplé nahoře na věži minus teplota ochlazené vody dole) je cca 5oC.  
Číst více

Uzavřené smyčky

uzavrene systemy   
Uzavřené smyčky jsou zajímavé tím, že při obvykle nízkém objemu vody, které se příliš neobměňuje, mají největší množství možných rizik. Také zde dodavatelé chemické úpravy vody nejvíc chybují. Ošetřit uzavřený systém je obvykle prověrkou kvalit a zkušeností dodavatele.

Číst více

Úprava vody od DIRAN Company s.r.o.

Po dlouholeté praxi v chemickém průmyslu jsme se rozhodli založit vlastní společnost a na konci roku 2012 vznikla společnost Diran Company s.r.o.

V současné době jsme navázali spolupráci se silnými partnery, kteří se zabývají výrobou chemických produktů, které jsou určeny pro ošetřování procesních vod v průmyslu. Jedná se zejména o ošetření vod pro výrobu páry, rozvod tepla, chlazení, desinfekce pitné a užitkové vody.

Taktéž spolupracujeme se silnými partnery v oblasti návrhu chladících okruhů, tepelných smyček a kotelen. Na základě této spolupráce jsme schopni poskytnout odbornou pomoc při návrhu těchto technologických celků. Naše společnost zastřešuje i dodávky těchto technologických celků.

Společnost začala pracovat na vlastní řadě výrobků, které by se měly objevit ke konci roku 2016.

Analýza Vašeho systému zdarma!


 

Kontakt

Formulář
 
 

Tablety FLOBOND,FLOPAM

tabletyNově máme k dispozici tablety ke srážení nerozpuštěných látek, které jsou vhodné k aplikování do míst, kde je složité dávkovat flokulanty a koagulanty v tekuté formě. Tyto tablety stačí pouze vložit do proudu vody, ve kterém se pozvolna rozpouštějí a uvolňují aktivní látky. Tyto tablety jsou baleny v praktické síťce, ve které se mohou zavěšovat do proudu vody.

Pokud máte zájem o bližší informace, je zde k dispozici popis těchto produktů.

Tyto tablety dodáváme v praktickém 20kg balení. V případě zájmu nás prosím kontaktujte, rádi Vám zodpovíme Vaše dotazy a tablety dodáme.

Vzhledem k rozmanitosti aplikací a rozdílným fyzikálně-chemickým vlastnostem nerozpuštěných látek, vždy doporučujeme konzultaci s našim specialistou, který Vám navrhne konkrétní typ vhodných tablet k Vašemu užití.

PDF - Popis výrobku CZ

Najdete nás

  • Starobělská 1063/13
    Ostrava – Zábřeh
    Česká republika 700 30
  • +420 702 181 700
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kariéra

V případě zájmu vyplňte formulář v sekci kariéra.

Přejít na formulář